Kalite Politikamız

Landessa | Soğuk Kahvenin En Taze Hali

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

En iyi lezzeti, en yüksek kalitede yaratıyoruz.

En iyi lezzeti, en yüksek kalitede yaratıyoruz.

Landessa olarak, kaliteyi her zaman en üst düzeyde tutarak, müşterilerimize mükemmel lezzet ve güvenilir ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz. Üretimimizin her aşamasında, en modern teknolojileri ve uluslararası standartları benimseyerek, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.

Yarının teknolojileriyle bugünün ürünleri.

Geleneksel ve mütevazı olan tek şey, sadece değerlerimiz ve Avusturya’daki üretim tesisimizdir. En yüksek kalitede ve uluslararası düzeyde gıda üretmek için her zaman en modern teknolojilere yatırım yapıyoruz. İçeceklerin ve tatlıların aseptik dolumu bizim için artık standart haline gelmiştir. Konfor ve kalite açısından en yüksek talepleri karşılayan ve aynı zamanda sürdürülebilirlik açısından yeni standartlar belirleyen ambalajlar, bizim vitrinimizdir. Sürdürülebilir CartoCan® karton kutu ve aseptik cam şişe dolumumuz ile benzersiz ambalaj konseptleri sunuyoruz. Ve bu süreçte sürekli olarak gelişiyoruz.

Maksimum lezzet için en yüksek kalite .

 
Tüm Ennstal Milch üretim hatları uluslararası standartlara göre sertifikalandırılmıştır. Helal sertifikalı üretim kadar IFS standardı da ortadadır. Tüm sertifikaların bir listesini burada bulabilirsiniz . İçeriklerimiz söz konusu olduğunda da kalite en büyük önceliğimizdir: taze bölgesel sütümüzden sertifikalı kahveye, meyve preparatlarına veya süt alternatiflerine kadar. Özel özelliklerimizden biri de organik ürün üretimidir.
Yukarıya Çık